Hadi biraz çalışalım!

Uzun süredir altyapı yenileme çalışmalarında ekibim ile birlikte Hostazor’da binlerce kupa kahve , çay ve birsürüüüü enerji tükettik. Sonunda en stabil en uygun sistemi uyguladık. Sonunda fırtına gibi bir kampanya ile sahalara dönüş yaptık. Bu kampanya ile en çok öğrenci kısmı ilgilenecek. Çünkü uygun fiyat ve yüksek perfomansı sergilediğimiz ürünlerim çok düşük fiyatlara kampanya ile sunulmaya başladı.Bu kampanya ile birlikte kaliteli ürünlerimizi daha fazla kişiye tanıtma ve kaliteli ürün potansiyelinde hizmet veren uygun fiyat politikalı firma ünvanımızı yeniden kazanmayı amaçlıyoruz. Daha önce hakkımızda yapılan yorumlara ve uygulanan kötü önyargılara bu şekilde cevap verip daha iyi daha güzel yorumlar ile sektördeki yerimizi bir tık öteye götürerek herkes için hizmet politikamızı zenginleştirerek en uç noktalara dahi hizmetlerimizin ulaşmasını hedefliyoruz. Çünkü biz , sizler için en iyisini sunmaya devam ediyoruz!

 

Kampanya ile ilgili reklam gönderimizi inceleyebilirsiniz!

  1. Hostazor kullanıcısıyım, R10 gibi forumlarda aşırı derecede kötüleyen yorumlar mevcut. Yalan söylemeyim Hostazor ile çalışmaya başlarken teredütteydim ancak mükemmel bir hosting şirketi. Destek ekibi siteniz ile ilgili her şeye yardım ediyor. Fiyatlar çok ucuz, sunucular çok hızlı. Emeğinizin karşılığını bir gün alacaksınız. Sadece insanların ön yargılarını yıkması gerekli.

    • Ön yargıları biz yıkmaya başladık bile, şimdiden sonra ön yargıların pek bir etkisi kalmayacak. Değerli yorumun için teşekkür ederim 🙂

  2. Sizinle çalıştığım zamanlarda kendinize vakit dahi ayıramıyordunuz .

    Şimdi ise emeğinizin karşılığını alıyorsunuz 🙂

    Takipçinizim inşallah kısa zamanda nice projelere önderlik edeceksiniz.

    • Fedakarlık insanlığa katabileceğimiz en büyük iyiliktir. Biz bunu insanlar daha iyi hizmet alabilsin diye yaptık. Umarım faydamız dokunmuştur, değerli yorumun için teşekkür ederim Kadir’cim.

Yorum Yapmak İstermisin?