Facebook!

Hayatımda gördüğüm görebileceğim yada tanık olabileceğim en saçma olaylar sürekli üst üste geliyor. Artık ekip olarak gidip bir yanardağın içine atlayıp gusül abdesti almayı düşünüyoruz çünkü gerçekten baydı artık bu şansızlık. Geçenlerde bizim Hostazor facebook tarafından engellendi , bildirim oluşturdum bana yanlışlık oldu dediler ve engeli kaldırdık dediler.

 

İyi dedim telefonu kapattı karşımdaki kişi. Sonra tıkladım hala engelli. Ulan 1 milyar 250 milyon insan arasında bu yanlışlığın bana denk geldiğine mi yanayım , yoksa yanlışlığın hala devam ettiğine mi? Neyse dedik tekrar bildirim oluşturduk bu kez zararlı yazılım var sitenizde demeye başladılar. Bütün virüs tarama sistemlerinden sitemin tüm uzantılarını geçirdim. Sonra bu sonuçları derleyip bir mail daha yolladım.

 

Beni aradılar özür dilediler. Efendim kusura bakmayın yine yanlışlık olmuş falan dediler. Peki dedim kırk özür ile kapatıp pazartesiye kadar açılır dediler. Pazartesi oldu , artık karşımda muhatap bile bulamıyorum. Sitemi paylaşamıyorum. Reklam yapamıyoruz. Rezalet resmen yaşadığım sorun 15 gündür devam ediyor bir Allah’ın kuluda çözüm üretemedi. Bukadar aptal ve saçma bir sistem ile yönetilmesi ayrı bir saçmalık. Ben birine bağlanıyorum o biri beni başka birine aktarıyor , o biri beni başka birine aktarıyor sonra hepsi birlikte ortadan kayboluyor. Elim sende der gibi kaçıyorlar bizden.

 

Ulan sahte ilaç firmaları , ad*lt siteler kol geziyor facebook’ta virüsler millete bulaşıyor herkes birbirine dağıtıyor kardeş payı yapıp yiyorlar , adamlar buna çözüm bulacağına gelip bizim masum ve tatlış sitemizi engelliyor. Allah ıslah etsin ne diyelim. Aklımı seveyim konuşmaları bende kayıt altına aldım. Bunun onların hatası olduğunu eğer 2 gün içersinde dönüş yapmazlarsa yasal yollarla kanıtlayıp hakkımı geri alma derdindeyim. Tek isteğim sitemin engelinin kaldırılması. Başka amacım yok. Velhasıl kelam bu şans ile bana birşey olursa merak etmeyin dostlar.

Yorum Yapmak İstermisin?